});

Doprava

 

 

 

"Naša doprava rýchla a spoľahlivá!"

 

 

 

 

 

 

 

Doprava

GLS

1 - 6 prac. dni (pri tovare na sklade)
Dostupnosť tovaru Vám bude oznámená
Nákup do 100 EUR 5 EUR
Nákup nad 100 EUR 3 EUR
Nákup nad 150 EUR
zadarmo

 

 

Vaša objednávka bude expedovaná po kompletnom dodaní všetkých položiek, pričom sa za termín expedície považuje najdlhšia uvedená dodacia lehota.
Objednávku, je možné rozdeliť do viacerých zásielok. V prípade viacerých objednávok si musí kupujúci hradiť pri každej zásielke dopravné náklady.

 

 

 

"Platba u nás je jednoduchá a

  bezpečná!"

 

 

 

 

 

 

Platba

 

Poplatok

 

Ako to funguje

Dobierka
1 €
Platíte v hotovosti pri samotnom prevzatí tovaru, ktorý Vám dovezie prepravná služba.
Bankový prevod - Po odoslaní objednávky Vám na email pošleme podrobné informácie, na základe ktorých množno previesť platbu. Odoslanie tovaru je možné až po pripísaní peňazí na účet.
Zľava za bankový prevod 1% Pri platbe vopred účtujeme zákazníkovi zľavu vo výške 1% z celej nákupnej ceny objednávky.
Nákup na splátky - Potrebujete nakúpiť tovar a nemáte potrebnú hotovosť? Máme pre Vás riešenie v podobe splátok. Sami si určíte typ úveru, dĺžku a výšku splácania. Momentálne je tento spôsob nákupu v riešení. 

Čo doporučujeme skontrolovať

 

Pri prevzatí tovaru prosím skontrolujte, či je obal i výrobok neporušený a v prípade akýchkoľvek nezrovnalosti tovar nepreberajte. Kontrola funkčnosti výrobku na mieste nie je bohužiaľ možná.

 

V prípade, že by vám výrobok nefungoval resp. nespĺňal požadované kvalitatívne vlastnosti, čo najskôr kontaktujte naše reklamačné oddelenie.


Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Copyright 2015 - 2020 © auto-moto-diely.sk